Przykładowe ceny

Jesteśmy bezpośrednim producentem, co pozwala uzyskać najniższe ceny przy wysokiej jakości produktu finalnego. Wiele lat doświadczenia pozwoliło na stworzenie optymalnego cennika, który uwzględnia nie tylko korzyści wynikające z niskich cen, ale także, a może przede wszystkim, wysoki poziom realizowanych zleceń. Bez zwyczajowego sięgania po najtańsze materiały. W skrócie oferujemy także indywidualne spojrzenie na kwestie potrzeb klienta w celu znalezienia idealnego rozwiązania w każdym przypadku. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych cen na wybrane usługi czy towary. Oczywiście to tylko ułamek naszej oferty, bowiem jesteśmy w stanie zrealizować także zamówienia nietypowe lub takie, które stanowią dla wielu firm poważne wyzwania. Ceny ostateczne mogą się różnić, w zależności od zastosowanych ostatecznie materiałów, środków uszlachetniających oraz ilości. Poniższe ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Pakiet 100 wizytówek – 30 zł

Pakiet 100 kolorowych, jednostronnych wizytówek wydrukowanych na gładkim papierze o gramaturze 350g. Wizytówki mogą być zapakowane w estetyczne kartonowe pudełeczko. Wizytówki mogą uszlachetnione folią błyszczącą, matową, typu soft touch i np. lakierem UV. Inne ilości, inny papier wyceniamy indywidualnie.

Ulotki A6 200 sztuk – 108 zł

200 sztuk jednostronnych, kolorowych ulotek w formacie A6 (15 cm na 10,5 cm). Ulotki wydrukowane są papierze kredowym 150g. Oczywiście możemy wydrukować dowolne ilości i wielkości ulotek, które mogą być następnie np. składane. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.

Plakat A3 50 sztuk – 90 zł

50 kolorowych plakatów w formacie A3 (29,7 cm x 42 cm). Druk jednostronny na papierze powlekanym 150g. W naszej ofercie znajdziecie Państwo plakaty w każdej standardowej wielkości (A3, B3, A2, B2, A1, B1, A0, B0). Drukujemy także niestandardowe wymiary zgodnie z zamówieniem klienta. Zachęcamy do kontaktu w tej sprawie.

Koszulka z nadrukiem – 27 zł

Doskonałej jakości biała koszulka tshirt z bawełny o wysokiej gramaturze. Na koszulce dowolny nadruk (np. logo) o wielkości ok. 10 cm na 10 cm. Druk bezpośredni DTG o wytrzymałości do 50-ciu prań. Koszulki innego rodzaju, w innych kolorach, z nadrukiem innej wielkości wyceniamy indywidualnie - prosimy o kontakt.

Pakiet 10-ciu kubków z nadrukiem – 135 zł

Pakiet 10-ciu kubków z dowolnym, kolorowym nadrukiem o wymiarze 9 cm na 20 cm. Kubek porcelanowy o pojemności 330 ml klasy A+ (możliwość zmywania w zmywarce). Kubki pakowany są w opakowanie zbiorcze a na Państwa życzenie każdy kubek może być zapakowany w odzielny kartonik. Inne ilości, kolory, kształty kubka - wycena indywidualna.

Rollup 85 cm x 200 cm – 230 zł

Rollup z grafiką o wymiarze 85 cm na 200 cm. Druk z najwyższą, fotograficzną jakością na materiale typy Blockout. Lekka kaseta aluminiowa w wersji ekonomicznej dodatkowo torba transportowa zapinana na suwak. Oferujemy rollupy we wszystkich dostępnych na rynku wymiarach i rodzajach kaset np. typu łezka, exclisive czy rollup dwustronny.